Sesja Noworodkowa i Sesja Rodzinna Studio Lifestyle | Katowice - Fotografia Rodzinna Katowice Sesje Noworodkowe Sesje ciążowe Fotografia dzieci
Fotografia noworodkowa i ciążowa. Sesje noworodkowe sesje ciążowe w Katowicach i na śląsku.
sesja noworodkowa katowice, sesja ciążowa katowice, sesja rodzinna, katowice, noworodkowa, sesja noworodkowa, sesja ciążowa
21731
post-template-default,single,single-post,postid-21731,single-format-standard,ajax_fade,page_not_loaded,,select-theme-ver-3.7,wpb-js-composer js-comp-ver-5.0.1,vc_responsive

Sesja Noworodkowa i Sesja Rodzinna Studio Lifestyle | Katowice

­­

 

Drodzy Rodzice,

 

Sesja noworodkowa to dla Was ogromne przeżycie, dlatego postaram się w wielkim skrócie, opisać jak się do tego przygotować.

Długość sesji noworodkowej jest nie do przewidzenia, taka sesja może trwać 1 godzinę (niezwykle rzadko) nawet do 3 godzin. Dlatego też proszę Was abyście zaopatrzyli się w coś do przegryzienia, tak by szczególnie Mama karmiąca, jeszcze zmęczona porodem lub CC nie była podczas takiej sesji głodna.

 

Proszę również abyście zabrali ze sobą dla maluszka szczoteczkę do włosków, i większą niż zazwyczaj ilość pieluch tetrowych oraz pampersów, ponieważ podczas takiej sesji maluszki lubią zaskakiwać Nas podwójnie. Jeśli Wasze maleństwo ma tendencje do ropienia oczu, weźcie ze sobą gaziki i sól fizjologiczną. Jeśli używacie smoczka, zabierzcie go!

 

Następna sprawa a w zasadzie prośba do Was Drodzy Rodzicie by w dzień sesji jak i dzień (wieczór) przed sesja nie oliwkować i nadmiernie nie natłuszczać dzidziusia, szczególnie jego główki (włosków) to bardzo istotne, ponieważ naoliwiona główka noworodka i tłuste włoski fatalnie prezentują się na fotografiach.

 

Kolejna i niezwykle ważna sprawa, bardzo Was proszę by maluszek na przynajmniej godzinę przed sesją nie spał i nie jadł, wymęczcie go! nie dajcie mu spać w samochodzie dojeżdżając do studia, to niezwykle istotne dla powodzenia sesji i komfortu samego modela na sesji. Przed sesją będziecie mieli czas by spokojnie go nakarmić i utulić…

 

Ostatnie a zarazem w mojej opinii najważniejsze dla odbioru końcowego. . .

Zdjęcia rodzinne.
Dla mnie takie zdjęcia są nieodzowna częścią na sesji, dlatego też proszę Was Kochani Rodzice byście się do takich ujęć przygotowali.

Proszę by Mama nie zapomniała w ferworze nowej sytuacji o pomalowaniu lub wypielęgnowaniu paznokci (i dopilnowała dłoni Taty) Dłonie są na pierwszym planie zdjęć, muszą być piękne!

Włosy i fryzura są ważniejsze od makijażu. Fryzura powinna być wypielęgnowana i przemyślana, nie chodzi tu o fryzjera na godzinę przed, a o wypielęgnowaną codzienna fryzurę, jeśli lubicie rozpuszczone włosy, nie upinajcie ich w tym dniu i odwrotnie. Makijaż na sesje może jak najbardziej być minimalistyczny, ładna cera (podkład jeśli potrzeba i puder zawsze mile widziany także do poprawek na sesji) nieco różu, podkreślone rzęsy i wypielęgnowane usta.

Co do ubrania, Tatę proszę by miał na sobie zwykłą białą koszulkę bez żadnych napisów czy nadruków i zwykłe najprostsze dżinsy, dodatkowo zabierzcie zwykłą czarną koszulkę rownież bez nadruków!

Dla mamy może to być jasna koszulka, podkoszulka czy sweterek (kolory: białe, beżowe, kremowe, pastele) zwykła lub kobieca z odrobiną koronki czy tez coś ulubionego co możemy zawsze przedyskutować na miejscu i białe dżinsy lub białe spodnie. Proszę by mama zabrała ze sobą jasną letnią sukienkę (jeśli taką ma) dodatkowo proszę zabrać coś czarnego koszulkę zwykła typu tishirt, podkoszulkę bieliżnianą.

Jeśli na zdjęciach będzie rodzeństwo maluszka proszę by miało na sobie biała koszulkę typu T-shirt i dżinsy jak Tata  a dziewczynka na przykład sukieneczkę.

 

Pamiętajcie, niech Nasze spotkanie – sesja będzie wydarzeniem pełnym pozytywnych wibracji, nie stresujcie się, maluchy to czują!%d bloggers like this: