Sesja Noworodkowa - przygotowania - Fotografia Rodzinna Katowice Sesje Noworodkowe Sesje ciążowe Fotografia dzieci
Fotografia noworodkowa i ciążowa. Sesje noworodkowe sesje ciążowe w Katowicach i na śląsku.
sesja noworodkowa katowice, sesja ciążowa katowice, sesja rodzinna, katowice, noworodkowa, sesja noworodkowa, sesja ciążowa
21705
post-template-default,single,single-post,postid-21705,single-format-standard,ajax_fade,page_not_loaded,,select-theme-ver-3.7,wpb-js-composer js-comp-ver-5.0.1,vc_responsive

Sesja Noworodkowa – przygotowania

 

Drodzy Rodzice,

 

Sesja noworodkowa to dla Was ogromne przeżycie, dlatego postaram się w wielkim skrócie, opisać jak się do tego przygotować.

 

Długość sesji noworodkowej jest nie do przewidzenia, taka sesja może trwać godzinę (niezwykle rzadko) nawet do 3 godzin.
Dlatego też proszę Was abyście zaopatrzyli się w coś do przegryzienia, tak by szczególnie Mama karmiąca, jeszcze zmęczona porodem lub CC nie była podczas takiej sesji głodna.

 

Proszę również abyście zabrali ze sobą:

  • szczoteczkę do włosków
  • dwa kocyki
  • większą niż zazwyczaj ilość pieluch tetrowych
  • pampersy, ponieważ podczas takiej sesji maluszki lubią zaskakiwać Nas podwójnie…
  • jeśli Wasze maleństwo ma tendencje do ropienia oczu, weźcie ze sobą gaziki i sól fizjologiczną.

 

Kolejna sprawa a w zasadzie prośba do Was Drodzy Rodzicie by w dzień sesji jak i dzień (wieczór) przed sesja nie oliwkować i nadmiernie nie natłuszczać dzidziusia, szczególnie jego główki (włosków) to bardzo istotne, ponieważ naoliwiona główka noworodka i tłuste włoski fatalnie prezentują się na fotografiach.

 

I ostatnie a zarazem w mojej opinii najważniejsze. . .

Zdjęcia rodzinne.
Dla mnie takie zdjęcia są nieodzowna częścią na sesji, dlatego też proszę Was Kochani Rodzice byście się do takich ujęć przygotowali. Proszę by Mama nie zapomniała w ferworze nowej sytuacji o pomalowaniu lub wypielęgnowaniu paznokci (i dopilnowała dłoni Taty)

By fryzura była przemyślana, nie chodzi tu o fryzjera na godzinę przed, a o wypielęgnowaną codzienna fryzurę, jeśli lubicie rozpuszczone włosy, nie upinajcie ich w tym dniu i odwrotnie.

Co do ubrania, najczęściej Was rozbieram…
Ale jeśli nie lubicie takich ujęć, proszę zaopatrzcie się w zwykłe białe i czarne koszulki, koniecznie bez nadruków i kieszonek!
Dla mamy może to być koszulka kobieca z odrobiną koronki czy tez coś ulubionego co możemy zawsze przedyskutować na miejscu.

 

Za sesje rozliczamy się w dniu jej wykonania, wszelkie wybrane dodatki płatne są na konto lub przy odbiorze np. odbitek.

 

Pamiętajcie, niech Nasze spotkanie – sesja będzie wydarzeniem pełnym pozytywnych wibracji, nie stresujcie się, maluchy to czują!%d bloggers like this: