Sesja Niemowlęca – przygotowania - Fotografia Rodzinna Katowice Sesje Noworodkowe Sesje ciążowe Fotografia dzieci
Fotografia noworodkowa i ciążowa. Sesje noworodkowe sesje ciążowe w Katowicach i na śląsku.
sesja noworodkowa katowice, sesja ciążowa katowice, sesja rodzinna, katowice, noworodkowa, sesja noworodkowa, sesja ciążowa
21964
post-template-default,single,single-post,postid-21964,single-format-standard,ajax_fade,page_not_loaded,,select-theme-ver-3.7,wpb-js-composer js-comp-ver-5.0.1,vc_responsive

Sesja Niemowlęca – przygotowania

Drodzy Rodzice,

 

Sesja niemowlęca to niezwykle emocjonalna chwila, dlatego postaram się w wielkim skrócie, opisać jak się do niej przygotować.

Jak przygotować Maluszka do sesji niemowlęcej?
Dobrze by tego dnia Maluch był wypoczęty i najedzony 😉

Sesji niemowlęcej nie da się „zaplanować” jest to sesja obfitująca w uśmiechy i grymasy, niezwykle dynamiczna i zawsze rysująca uśmiechy na Twarzach rodziców.

Proszę abyście zabrali ze sobą:

  • szczoteczkę do włosków dla maluszka i dla Mamy
  • ulubioną zabawkę
  • pieluchę tetrową i chusteczki nawilżane
  • jeśli Wasze maleństwo ma tendencje do ropienia oczu, weźcie ze sobą gaziki i sól fizjologiczną.
  • jeśli macie białe, kremowe, ecru ubrania, zwykłe body, sukieneczka, spodenki, koszulka…
  • jeśli chcecie, zabierzcie swoje ulubione sukieneczki, ubranka, przedyskutujemy to na miejscu

 

I ostatnie a zarazem w mojej opinii najważniejsze. . .

Zdjęcia rodzinne.
Dla mnie takie zdjęcia są nieodzowna częścią na sesji, dlatego też proszę Was Kochani Rodzice byście się do takich ujęć przygotowali.

Proszę by Mama nie zapomniała w ferworze nowej sytuacji o pomalowaniu lub wypielęgnowaniu paznokci u rąk i u nóg 😉 (i dopilnowała dłoni Taty) będziemy zdejmowali skarpetki!

By fryzura była przemyślana, nie chodzi tu o fryzjera na godzinę przed, a o wypielęgnowaną codzienna fryzurę, jeśli lubicie rozpuszczone włosy, nie upinajcie ich w tym dniu i odwrotnie.

Wasze ubrania, Tatę proszę by miał na sobie zwykłą jasną koszulkę lub koszulę (ecru, białą) bez żadnych napisów czy nadruków najlepiej by nie była za duża, workowata a raczej dopasowana. Zwykłe najprostsze dżinsy, możecie zabrać coś coś jeszcze co przedyskutujemy na miejscu! Dodatkowo proszę zabrać zwykły czarny t-shirt (niekoniecznie).

Dla mamy może to być jasna bluzka, koszulka, podkoszulka, zwiewna sukienka (kolory: białe, beżowe, kremowe, pastele) zwykła lub kobieca z odrobiną koronki czy tez coś ulubionego co możemy zawsze przedyskutować na miejscu i białe dżinsy rurki lub białe spodnie. Możecie zabrać rozpinany sweter w jasnym kolorze. Proszę by mama zabrała ze sobą jasną letnią sukienkę (jeśli taką ma).
I NAJWAŻNIEJSZE – BIELIZNA komplet jasnej najlepiej kremowej, cielistej lub białej bielizny. Pamiętaj musi to być jasna bielizna!

Jeśli na zdjęciach będzie również rodzeństwo maluszka proszę by miało na sobie kremową jasną lub biała koszulkę typu T-shirt, nie za duzy (workowaty) i dżinsy jak Tata lub spodnie typu chinosy a dziewczynka na przykład jasną lub jeansową sukieneczkę lub coś gustownego

 

Za sesje rozliczamy się w dniu jej wykonania, wszelkie wybrane dodatki płatne są na konto lub przy odbiorze np. odbitek.

 

Pamiętajcie, niech Nasze spotkanie – sesja będzie wydarzeniem pełnym pozytywnych wibracji, nie stresujcie się, maluchy to czują!%d bloggers like this: