Sesja Ciążowa - przygotowania - Fotografia Rodzinna Katowice Sesje Noworodkowe Sesje ciążowe Fotografia dzieci
Fotografia noworodkowa i ciążowa. Sesje noworodkowe sesje ciążowe w Katowicach i na śląsku.
sesja noworodkowa katowice, sesja ciążowa katowice, sesja rodzinna, katowice, noworodkowa, sesja noworodkowa, sesja ciążowa
21690
post-template-default,single,single-post,postid-21690,single-format-standard,ajax_fade,page_not_loaded,,select-theme-ver-3.7,wpb-js-composer js-comp-ver-5.0.1,vc_responsive

Sesja Ciążowa – przygotowania

 

Droga Mamo, Drodzy Rodzice…


Ciąża. 9 miesięcy, które zmieniają cały nasz świat. Chcemy zatrzymać te chwile szczęścia na dłużej…

Sesja ciążowa to dla Was ogromne przeżycie, dlatego postaram się w wielkim skrócie, opisać jak się do niej przygotować.

Sesja ciążowa może być doskonałą pamiątką rodzinną, może być również świetnym prezentem niespodzianką dla Taty.
W zależności od charakteru sesji może to być sesja plenerowa lub studyjna, poniżej będę sugerowała się sesją studyjną, w przypadku sesji plenerowej przeprowadzimy dodatkowe konsultacje telefoniczne.

 

Ubrania

Do studia przychodzisz lub przychodzicie w luźnych codziennych ubraniach, suknie ciążowe są już na miejscu.
Bardzo proszę abyście zabrali również coś swojego, co chętnie zobaczylibyście na zdjęciach, najlepiej gdy będą to materiały białe, jasne, kremowe czy pastelowe, dobrze też mieć coś czarnego, obcisły golf czy sukienkę mocno przylegającą, zwykły podkoszulek coś na ramiączkach… .
Mile widziane są swetry, te miękkie, duże i ciepłe, wszelkie koronki, delikatne dzianiny, kaszmir.
Proszę byś miała ze sobą jasną bieliznę (najlepiej cielistą lub białą} oraz czarną bieliznę, możesz wziąć ze sobą coś do wyboru.

Tatę proszę by zaopatrzył się w zwykłe spodnie typu chinosy lub dżinsy oraz zwykła białą i czarną koszulkę koniecznie bez emblematów kołnierzyków czy naszywek. Proszę by bluzki były dopasowane, nie „za duże”.

 

MakeUp

Proszę o delikatny subtelny makijaż tak by cera wyglądała gładko i promiennie z podkreślonymi rzęsami bez akcentów kolorystycznych, stonowany w naturalnych kolorach beżów i brązów. Nie zapomnij o nawilżeniu ust!

Do sesji ciążowej  możesz pomalować się samodzielnie lub wynająć makijażystkę. Makijażystki z którymi ja współpracuję wykonują taką usługę za 100 zł.

 

Paznokcie

Proszę byś nie zapomniała w ferworze nowej sytuacji o pomalowaniu lub wypielęgnowaniu paznokci (i dopilnowała dłoni Taty), by paznokcie nie były pomalowane na krzykliwy kolor, na zdjęciach ciążowych najlepiej prezentują się paznokcie naturalne, mleczne lub w delikatnych pastelowych kolorach. Jeśli twój charakter jest bardziej drapieżny wybierz ponadczasowa czerwień. Wbrew pozorom, temat paznokci jest bardzo ważny, ponieważ często są one na pierwszym planie zdjęcia.
Nie zapomnijcie o wypielęgnowanych paznokciach Taty!

 

Fryzura

Dobrze by fryzura była przemyślana, nie chodzi tu o fryzjera na godzinę przed, a o wypielęgnowaną codzienna fryzurę. W przypadku włosów dłuższych, najlepiej jeśli są rozpuszczone lekko podkręcone, nie upinajcie ich w tym dniu, zawsze podczas sesji możecie to zrobić. Jeśli marzycie by włosy były upięte w kok, lub inną fryzurę, oczywiście nie ma przeszkód.

Za sesje rozliczamy się w dniu jej wykonania, wszelkie wybrane dodatki płatne są na konto lub przy odbiorze obrazów czy np. odbitek.

 

Pamiętajcie, niech Nasze spotkanie – sesja będzie wydarzeniem pełnym pozytywnych wibracji, nie stresujcie się, maluchy w brzuszkach to czują!

 

Do zobaczenia!
FOTOGRAFIARODZINNA.PL%d bloggers like this: